Transport Medyczny

Usługi ratownictwa medycznego "GryfMed"

Usługi Ratownictwa Medycznego „GryfMed” oferuje usługi z zabezpieczeń imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz sportowych. Prowadzimy również szkolenia z pierwszej pomocy, sprzedajemy drobny sprzęt medyczny i zestawy ratownicze.

Transport medyczny jest usługą polegającą na przewozie pacjenta ambulansem do jednostki ochrony zdrowia, z możliwością opieki medycznej, w sytuacji wykluczającej możliwość samodzielnego poruszania się. Usługi świadczymy specjalistycznymi środkami transportu zgodnymi z normami europejskimi i polskimi. Nasza kadra to doświadczeni kierowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów uprzywilejowanych, ratownicy, ratownicy medyczni, pielęgniarki oraz lekarze.

Usługa transportu medycznego nie jest usługą pogotowia ratunkowego, które wzywa się w warunkach zagrożenia zdrowia bądź życia.

Oferta

Nasza firma oferuje usługę transportu medycznego zespołem podstawowym – “P”, usługa polega na transporcie chorego, który wymaga opieki medycznej w czasie podróży. 

Transporty wykonujemy z domu do jednostek ochrony zdrowia lub z jednostek ochrony zdrowia do domu.

W skład zespołu podstawowego ( w zależności od stanu osoby transportowanej) wchodzi kierowca/ratownik oraz ratownik medyczny lub, kierowca/ratownik medyczny i ratownik medyczny.

 

Ceny ustalamy indywidualnie.